poniedziałek, 29 lutego 2016

Wymarzone urodziny dla psa!

Witajcie po feriach!

W dzisiejszym poście bardzo ciekawy temat, na który na pewno wielu z Was czekało... Urodziny naszego psa!


A więc na początek rozważmy, kiedy i jak chcemy zorganizować naszemu psu urodziny. Oczywiście nie musimy robić ich dokładnie w dzień urodzin. Możemy np. zrobić je tydzień, a nawet miesiąc później - nie ważne kiedy, ale ważne aby były udane. Na pewno każdy wie, że naszego psiaka nie koniecznie muszą ucieszyć głośno pękające balony, czy też czekoladowy tort, którego i tak nie mógłby zjeść, dlatego musimy się postarać aby ten dzień był przyjemny dla naszego jubilata ;). Opcji jest bardzo dużo - od tych najcichszych urodzin, po te najhuczniejsze, na które przychodzi cała rodzina (choć te ostatnie, są rzadkością i według niektórych - głupotą).
Ale to już zależy od gustu właściciela :).


A oto kilka z moich propozycji:

1. Ciche urodziny - razem z naszym psem-jubilatem udajemy się na długi spacer i dajemy mu w tym dniu tylko jego ulubione jedzenie (oczywiście to, które mu nie zaszkodzi!). 
2. Jeśli jest natomiast bardzo zimno na dworze, a nasz pies i tak nie ma szczególnej ochoty na spacer, możemy zrobić przytulne urodziny - wspólne leżakowanie przy ciepłym kominku będzie na tą okazję idealne  ;)
3. Na pewno miłym rozwiązaniem będzie także jakiś rodzinny wyjazd (niedaleko) np. na piknik, lub pod namiot - jeśli nasz pies lubi wodę, idealna będzie także kąpiel w jeziorze.
4. Psi raj - możemy także zabrać naszego psiaka na psi plac zabaw!
5. I ostatnia propozycja - wielkie urodziny. Jest to z pewnością plan wymagający najwięcej wysiłku. Możemy zrobić w tym dniu psi tort (o tym jak go przygotować, w następnym poście), lub psie ciasteczka, zaprosić jego najlepszych kolegów (mówię tu o psach, a nie o ludziach :D) oraz zorganizować jakieś zabawy. To już wszystko na dzisiaj! Komentujecie i podsuwajcie pomysły na kolejne posty!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz